Catering dietetyczy – czy warto?

W ostatnich miesiącach coraz większą popularność zyskuje tak zwany catering dietetyczny. Czym właściwie on jest? Catering dietetyczny to rozwiązanie skierowane głównie to zapracowanych osób, które nie mają czasu ani drygu do gotowania. Zamawiając catering otrzymują kilka posiłków dziennie – zapakowanych, oznaczonych pod kątem pory ich spożycia. Oczywiście głównym założeniem jest wysoka jakość i wartość zdrowotna przygotowanych posiłków.

Rozwiązanie to na pewno spodoba się osobom, które nie lubią spędzać czasu w kuchni i po prostu nie mają na to czasu. Z drugiej jednak strony dbają o jakość swoich posiłków i nie chcą jeść byle czego. Catering dietetyczny wychodzi takim osobom na przeciw i oferuje dania gotowe do zjedzenia lub podgrzania. Posiłki są zapakowane, często z dołączonym widelczykiem i nożykiem, aby danie można było zejść w każdym miejscu i chwili. Kurier raz dziennie dostarcza cały zestaw do zamawiającego, a ten zabiera pudełka gdzie chce. Słowem, wszystkie potrawy z całego dnia mamy gotowe i nie musimy zaprzątać sobie nimi głowy.

Czy warto zatem skusić się na taki rodzaj usługi? Z pewnością, jeżeli nie masz czasu i ochoty na gotowanie.

Gotowanie to moja największa pasja. Odziedziczyłem ją po mamie, uwielbiam spędzać czas przy kuchni przygotowując coraz to nowsze potrawy. Bardzo lubię się dzielić moją wiedzą dlatego też postanowiłem stworzyć tego bloga mam nadzieję, że Ci się spodobał i będziesz częściej tutaj zaglądał.